havaalani-transfer-hizmetleri

Havalimanı Transfer Hizmetleri

Havalimanı içerisinde pek çok büyük araç kiralama şirketinin havalimanı-otel transfer hizmeti veren deskleri bulunmaktadır. Bu yerlerde aynı zamanda otelinizden havalimanı transfer hizmetlerini de alabilirsiniz. Bu hizmeti almanız özellikle transfer hizmeti şeklinde tercih etmeniz, uçağınızı kaçırma riskinizi minimuma indirecek, mağduriyetinizi engelleyecektir.

Genellikle firmalar hizmeti çift yönlü pazarlarlar. Hizmeti çift yönlü satın almak maddi açıdan faydalı olabileceği gibi, zaman açısından da büyük fayda sağlayacaktır. Toplu taşıma araçlarında kaybedeceğiniz vakti veya araç kullanarak trafikte geçireceğiniz vakti. Havalimanı transfer hizmetleri sayesinde, aracı arka koltuğunda oturarak ve yapmanız gereken başka işler ile ilgilenerek veya dinlenerek geçirebilirsiniz.

Havalimanı transfer hizmetleri satın alırken, benim fikrime göre dikkat edilmesi gereken en önemli husus; zaman konusudur. Firmaların uçağınıza yetişebilmeniz için ne kadar süre önce yola çıkmanız gerektiğini hesaplamaları çok önemlidir. Ve uçağınızı kaçırdığınız takdirde firmanın size sunduğu garanti hizmeti de büyük önem taşımaktadır. Zira aracın yolda kalması, ekstra trafik veya yolda kaza gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda firmanın mağduriyetinizi karşılayabiliyor olması gerekmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>